Konferencja 24 maja 2018 dla rodziców uczniów oleśnickich szkół i przedszkoli

Konferencja 24 maja 2018 dla rodziców uczniów oleśnickich szkół i przedszkoli.

Dnia 24 maja 2018 w sali BIFK przy ul. M. Reja 10 odbyła się konferencja zorganizowana przez Zespół Oświaty Samorządowej dla rodziców uczniów z oleśnickich szkół i przedszkoli w ramach wdrażania projektu e-oświata II w naszym mieście.
Prowadząca spotkanie Renata Gut z Instytutu Talentów FLASHPOINT przekonywała jak współczesne technologie można wykorzystać do rozwoju kreatywności i samodzielności uczniów oraz jak technologia zmieni życie szkoły. Kluczowe punkty jej wystąpienia dotyczyły środowiska VUCA - czym jest i dlaczego jest ważne dla polskiej edukacji, kompetencji przyszłości – na co warto postawić w kształceniu dzieci i młodzieży, elektroniki w służbie edukacji, roli rodziców w budowaniu adekwatnego poczucia własnej wartości dzieci oraz czego warto uczyć dzieci w dzisiejszej rzeczywistości.
W załączeniu na prośbę obecnych na konferencji rodziców, przesyłamy prezentację z tego spotkania.

 

Danuta Leśniewska,
Dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej

<<<PREZENTACJA DO POBRANIA>>>

13.06.2018


Wykonanie portalu WizjaNet
Portal Edukacyjny Miasta Oleśnicy - Konferencja 24 maja 2018 dla rodziców uczniów oleśnickich szkół i przedszkoli
Projekt pn. „E-OŚWIATA – program przyjaznej gminy – element projektu E-Miasto” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013