Cykl konferencji dla rodziców oleśnickich przedszkolaków i uczniów

Szanowni Rodzice oleśnickich przedszkolaków i uczniów!


Po konferencji zorganizowanej dla Państwa 24 maja tego roku, w której i ja jako rodzic uczestniczyłem, wyrażaliście potrzebę częstszych spotkań poświęconych poszukiwaniu odpowiedzi na odwieczne pytanie: jak być dobrym rodzicem?


Zapraszamy Państwa na Konferencję otwierającą cykl dziesięciu comiesięcznych spotkań: od stycznia do czerwca i od września do grudnia 2019 r. , w ramach „Akademii Rodzica”.
Konferencja odbędzie się, jak poprzednia, w sali BiFK na ul. Mikołaja Reja 10, w dniu 1 października 2018 r. od godz.18.00 i będzie poświęcona tematowi: ”Kompetencje wychowawcze współczesnych rodziców – co jest nam niezbędne, by wspierać dzieci w ich rozwoju?”.


Spotka się z nami Pani dr Anna Hildebrandt – Mrozek, doświadczony coach, konsultant, doradca i trener rozwoju osobistego w Instytucie Talentów FLASHPOINT, stale współpracujący z Instytutem Rozwoju Osobistego GANESA w Gdańsku, autorka książki pt. "Koniec z pracą?”. Wkrótce ukaże się jej kolejna książka pt. „Pasja życia – życie z pasją. Rodzicielstwo”.
Podczas Konferencji zapoznamy Państwa z harmonogramem i tematami kolejnych spotkań w ramach Akademii Rodzica w roku 2019.

z poważaniem
Michał Kołaciński
Burmistrz Oleśnicy

 

14.09.2018


Wykonanie portalu WizjaNet
Portal Edukacyjny Miasta Oleśnicy - Cykl konferencji dla rodziców oleśnickich przedszkolaków i uczniów
Projekt pn. „E-OŚWIATA – program przyjaznej gminy – element projektu E-Miasto” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013