Ogłoszenia

Wiadomości 1671-1678 z 1678
Sortuj według:

Sukces małych ratowników z "Szóstki".

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka

29 kwietnia bieżącego roku nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w Konkursie Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży "Uczę się bezpiecznie żyć", nad którym patronat objął między innymi Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji - Jerzy Miller, Minister Edukacji Narodowej - Katarzyna Hall, Marszałwek Województwa Dolnośląskiego - Marek Łapiński, Polsko - Czesko - Niemieckie Prezydium Euroregionu Nysa.

Czytaj całość ›

21.07.2011


Gala Laureatów „zDolnego Ślązaka”

Gimnazjum nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich

W dniu 30 marca 2011 r. w Filharmonii Wrocławskiej im. Witolda Lutosławskiego od­była się uro­czy­sta Gala Laureatów XI edy­cji Dolnośląskiego Konkursu Gimnazjalistów — „zDolny Ślą­zak” oraz VIII edy­cji Konkursu in­ter­dy­scy­pli­nar­nego dla szkół pod­sta­wo­wych — „zDolny Ślą­za­czek”. W obu kon­kur­sach w fi­na­łach wo­je­wódz­kich wy­ło­niono 173 lau­re­atów spo­śród uczniów 412 gim­na­zjów oraz 690 szkół pod­sta­wo­wych z ca­łego re­gionu Dolnego Ślą­ska, bio­rą­cych udział w konkursie

Czytaj całość ›

21.07.2011


"Trójkolandia" pod patronatem Burmistrza Oleśnicy

Gimnazjum nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich

5 kwietnia 2011 r w Gimnazjum nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy odbył się finał I Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas pierwszych "Trójkolandia - podróż po krainie niezwykłej matematyki" pod honorowym patronatem Burmistrza Oleśnicy mgr inż. Jana Bronsia. W konkursie wzięło udział 28 uczniów z 9 gimnazjów powiatu oleśnickiego. Każdy uczeń w ciągu 90 minut musiał zmierzyć się z zestawem siedmiu zadań Uczniowie próbowali swoich sił w rozwiązywaniu zadań nietypowych, wymagających kreatywności i twórczego myślenia, wśród których znalazły się zadania logiczne, rebusy matematyczne oraz zadania z zapałkami.

Czytaj całość ›

21.07.2011


Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

Gimnazjum nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich

5 kwietnia w Gimnazjum nr 3 odbył się międzyszkolny etap turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”. Uczestnicy eliminacji międzyszkolnych mieli do rozwiązania test składający się z 25 pytań, sprawdzających wiedzę z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Reprezentacja  szkoły w składzie: Kamil Kołbuc, Wojciech Mazur i Bartosz Hamarowski wywalczyła sobie awans do etapu powiatowego turnieju Zespołem opiekuje się pani Barbara Błach.

Czytaj całość ›

21.07.2011


Brawa dla pływaków

Gimnazjum nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich

Sukcesy młodych pływaków  MKP Atol

 

Czytaj całość ›

21.07.2011


Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej w Oleśnicy koordynatorem Klubów Historycznych im. AK na Dolnym Śląsku

Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej

Temat Armii Krajowej w Gimnazjum nr 2 w Oleśnicy nie jest czymś nowym. Zarówno pani dyrektor – Dorota Rasała - Świtoń, grono pedagogiczne, jak i uczniowie  starają się podejmować wszelkie działania, aby pamięć o naszym patronie – Armii Krajowej - nie zanikła.

Czytaj całość ›

21.07.2011


Program przedszkola

Przedszkole Nr 1

Posiadamy własny program edukacji przedszkolnej opracowany dla Przedszkola nr 1 w Oleśnicy "Przedszkole drugi dom"

Czytaj całość ›

21.07.2011


To wszystko dla babci i dziadka

Portal

W dniach 19 - 21.stycznia, w naszym przedszkolu gościliśmy niezwykłe osoby. Przedszkolaki zaprosiły swoje babcie i dziadków, by za pomocą wierszy i piosenek podziękować Im za swoją miłość i troskę. To był wyjątkowy dzień - dzień wzruszeń, uśmiechów, łez i radości.

Czytaj całość ›

21.07.2011Wykonanie portalu WizjaNet
Portal Edukacyjny Miasta Oleśnicy - Ogłoszenia stowarzyszenia - Z życia jednostek
Projekt pn. „E-OŚWIATA – program przyjaznej gminy – element projektu E-Miasto” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013