Ogłoszenia

Wiadomości 1671-1680 z 1686
Sortuj według:

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego

Uroczyste rozpoczecie roku szkolnego

Czytaj całość ›

24.08.2011


„Biegaj z Marcinem Lewandowskim”

Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej

 

"Biegaj z Marcinem Lewandowskim" – Gimnazjum nr 2 uczestniczy w programie Zachowaj Trzeźwy Umysł.

 

 

Załączniki do pobrania

Typ Nazwa Rozmiar Pobierz
pdf certyfikat_-_dzien_bez_papierosa.pdf 1,64 MB Pobierz
Czytaj całość ›

24.08.2011


Uczniowie Gimnazjum nr 2 z wizytą w Belwederze

Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej

29 czerwca bieżącego roku sześciu uczniów Gimnazjum nr2 wraz z Dyrektorem szkoły Dorotą Rasałą Świtoń i opiekunem Beatą Rubaszewską uczestniczyli w spotkaniu z Prezydentem Rzeczypospolitej Bronisławem Komorowskim.

 

Załączniki do pobrania

Typ Nazwa Rozmiar Pobierz
jpg zdjęcia - warszawa 129.jpg 4,64 MB Pobierz
jpg zdjęcia - warszawa 116.jpg 3,78 MB Pobierz
jpg zdjęcia - warszawa 126.jpg 3,97 MB Pobierz
jpg zdjęcia - warszawa 110.jpg 3,63 MB Pobierz
JPG kolaż - Młodzi Aktywiści Prezydencji.JPG 2,66 MB Pobierz
jpg zdjęcia - warszawa 088.jpg 3,87 MB Pobierz
Czytaj całość ›

21.07.2011


"Wesoło i zdrowo na sportowo"

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka

Już po raz kolejny nasza szkoła wspólnie ze Spółdzielnią Mieszkaniową "Zacisze" w Oleśnicy oraz przy współpracy z Komendą Powiatową Policji i Państwową Strażą Pożarną w Oleśnicy zorganizowała 11 czerwca coroczny  Festyn Osiedlowy pod hasłem "Wesoło i zdrowo na sportowo" . W tym roku z uwagi na trwające obchody 50-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Zacisze" organizatorzy postarali się o nowe atrakcje.

Czytaj całość ›

21.07.2011


Spotkanie z podróżnikiem

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka

31.05.2011 roku w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy odbyło się spotkanie uczniów z podróżnikiem-geografem panem Bolesławem Grabowskim. Były to barwne powieści z fascynujących jego podróży poparte slajdami i niezwykłymi pamiątkami. Odbyły się 3 spotkania na temat Egiptu i Afryki Środkowej.

Czytaj całość ›

21.07.2011


Nasi najmłodsi ratownicy - piątą drużyną w województwie.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka

31 maja 2011r. odbył się we Wrocławiu Dolnośląski Finał Konkursu Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży "Uczę się bezpiecznie życ" 2011, którego organizatorem jest Zarząd Województwa Dolnośląskiego i Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Nysa.
Konkurs swoim patronatem objęli między innymi Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jerzy Miller, Minister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall, Minister Zdrowia Ewa Kopacz, a honorowym gościem tegorocznej edycji konkursu była Wiceminister Edukacji Lilla Jaroń.

Czytaj całość ›

21.07.2011


Gimnazjum nr 2 Miejscem Odkrywania Talentów

Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej

Tylko szkoła nastawiona na wsparcie każdego dziecka w jak najpełniejszym rozwinięciu jego możliwości i zdolności zminimalizuje ryzyko zgubienia po drodze „diamentów", a tymi wyłowionymi odpowiednio się zajmie.”

 

(http://efs.men.gov.pl/projekt-strona-glowna/item/245-rok-szkolny-2010/2011-rokiem-odkrywania-talentow)

 

Rok Szkolny 2010-2011 został ogłoszony przez MEN Rokiem Odkrywania Talentów. Jedną z inicjatyw podjętych w związku z powyższym jest poszukiwanie szkół, które poprzez swoją działalność rozwijają indywidualne zdolności swoich podopiecznych.

 

Dyrektor Gimnazjum nr 2 Dorota Rasała Świtoń od początku swojej pracy dba o to , aby w naszej szkole wspierano uczniów w odkrywaniu ich pasji, zainteresowań, czy zdolności.......

 

 

Czytaj całość ›

21.07.2011


X Festyn Rodzinny w Siódemce

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II

28 maja w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się Festyn Rodzinny. W tym roku impreza miała szczególny charakter, ponieważ świętowaliśmy po raz dziesiąty! W zabawie wzięli udział uczniowie naszej szkoły, ich rodzice i okoliczni mieszkańcy.

Czytaj całość ›

21.07.2011


Sukces małych ratowników z "Szóstki".

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka

29 kwietnia bieżącego roku nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w Konkursie Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży "Uczę się bezpiecznie żyć", nad którym patronat objął między innymi Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji - Jerzy Miller, Minister Edukacji Narodowej - Katarzyna Hall, Marszałwek Województwa Dolnośląskiego - Marek Łapiński, Polsko - Czesko - Niemieckie Prezydium Euroregionu Nysa.

Czytaj całość ›

21.07.2011


Gala Laureatów „zDolnego Ślązaka”

Gimnazjum nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich

W dniu 30 marca 2011 r. w Filharmonii Wrocławskiej im. Witolda Lutosławskiego od­była się uro­czy­sta Gala Laureatów XI edy­cji Dolnośląskiego Konkursu Gimnazjalistów — „zDolny Ślą­zak” oraz VIII edy­cji Konkursu in­ter­dy­scy­pli­nar­nego dla szkół pod­sta­wo­wych — „zDolny Ślą­za­czek”. W obu kon­kur­sach w fi­na­łach wo­je­wódz­kich wy­ło­niono 173 lau­re­atów spo­śród uczniów 412 gim­na­zjów oraz 690 szkół pod­sta­wo­wych z ca­łego re­gionu Dolnego Ślą­ska, bio­rą­cych udział w konkursie

Czytaj całość ›

21.07.2011Wykonanie portalu WizjaNet
Portal Edukacyjny Miasta Oleśnicy - Ogłoszenia stowarzyszenia - Z życia jednostek
Projekt pn. „E-OŚWIATA – program przyjaznej gminy – element projektu E-Miasto” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013